Regulamin

§ 1 Wstęp

Sklep internetowy dostępny pod adresem https://psycholognataliacichacz.pl/ prowadzony jest przez Natalię Cichacz działalność gospodarczą pod nazwą  Natalia Cichacz na podstawie wpisu do ewidencji gospodarczej pod numerami: NIP 7752612927, REGON 383000339. Adres prowadzonej działalności:  ul.Wodna 12, 99-352 Dąbrowice.

§ 2 Asortyment

 1. Sklep sprzedaje:
  – produkty w formie elektronicznej, pod postacią video (zapisane na dysku google) oraz w postaci e-booków, które klient otrzymuje na adres e-mail w formie PDF
  – konsultacje psychologiczne online w wyznaczonych w elektronicznym kalendarzu terminach (konsultacje trwają 50minut i odbywają się poprzez aplikację WhatsApp lub GoogleMeet, klient, który wykupuje konsultację w ciągu 24h otrzymuje na e-mailem lub SMSem wytyczne dot. konsultacji i ustalana jest jej forma)
 2. PDF (Portable Document Format) jest formatem plików służącym do prezentacji, przenoszenia i drukowania treści tekstowo-graficznych. Jest wiele darmowych programów czytających te pliki na wszystkie systemy operacyjne.

§ 3 Kontakt

Kontakt ze sklepem: psycholognataliacichacz@gmail.com

§ 4 Zamówienia i płatności

 1. Płatności odbywają się drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu Przelewy 24.
 2. Typy obsługiwanych kart płatniczych: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.
 3. Wszystkie ceny w sklepie są podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 4. Zamówienie jest realizowane po akceptacji regulaminu i dokonaniu płatności.
 5. Po otrzymaniu płatności sklep wyśle na adres mailowy podany przez klienta wiadomość z linkiem do pobrania zamówionych materiałów. W przypadku zakupu konsultacji psychologicznej zostanie wysłana wiadomość e-mail lub SMS, aby ustalić więcej szczegółów.
 6. Po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie, na podany adres e-mail z zamówienia, otrzymują Państwo link z dostępem do zamówionych materiałów. Od czasu zaksięgowania pliki zostaną wysłane w najkrótszym możliwym czasie (od kilku minut do max. 48 godz.).

§ 5 Konto użytkownika

 1. Podczas składania zamówienia tworzone jest konto użytkownika. Login i hasło do konta zostają przesłane na podany w zamówieniu adres e-mail.

§ 6 Prawa autorskie

 1. Wszystkie materiały w sklepie są chronione prawem autorskim.
 2. Klient może korzystać z zakupionych materiałów wyłącznie na własny użytek.
 3. Klient ma zakaz powielania treści i sprzedawania w całości lub fragmentach. 

§ 7 Dozwolone wykorzystanie

 1. Jedna kopia materiału jest możliwa do wykorzystywania przez jedną osobę. Jeśli np. nabywasz materiał, by obejrzeć go z trzema osobami, konieczne jest nabycie trzech kopii danego materiału.
 2. Zakupione materiały możesz:
  1. Wykorzystywać w celach edukacyjnych / terapeutycznych.
 3. Zakupionych materiałów nie możesz:
  1. Udostępniać osobom trzecim z wyłączeniem § 7 pkt. 2.
  2. Odsprzedawać osobom trzecim.
  3. Publikować i rozpowszechniać w internecie.

§ 8 Odstąpienia od umowy i reklamacje

 1. Klient może zgłosić reklamację na adres mailowy: psycholognataliacichacz@gmail.com
 2. Sprzedawca ustosunkuje się do żądania reklamacyjnego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni, a jeśli nie zrobi tego w tym terminie, uważa się, że żądanie Klienta uznał za uzasadnione.
 3. Odstąpienie od umowy nie przysługuje w przypadku dostarczenia treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym. Zgodnie z tym zapisem, po przesłaniu wiadomości e-mail z plikiem pdf lub z linkiem do pobrania pliku, nabywca nie może odstąpić od umowy.
 4. Zmiana terminu konsultacji psychologicznej jest możliwa do 48h przed konsultacją. Brak poinformowania o chęci zmiany terminu konsultacji do 48h przed jest traktowane jak niepojawienie się na wyznaczonej wizycie. Nie podlega to reklamacji i zwrotom. W takiej sytuacji, aby umówić się na inny termin należy wykupić wizytę ponownie w wybranym z kalendarza terminie.

§ 9 Ochrona prywatności

Polityka prywatności opisuje zasady przetwarzania przez nas informacji na Twój temat, w tym danych osobowych oraz ciasteczek, czyli tzw. cookies.

§ 10 Postanowienia końcowe

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy prawa polskiego, w szczególności:

 • Ustawa o prawach konsumenta – Ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku (Dz. U. z 2014 r poz. 827) ;
 • Kodeks Cywilny – Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 (Dz. U. z 2014 r. poz.121 z zm.);
 • Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 (Dz. U z 2013 r poz. 1422 z zm.).